KS Sośnica Gliwice - strona oficjalna

B-klasa » Zabrze I

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. sadek90 28
2. mufinpudzian 27
3. selbi1989 24
4. bartlomiej93 23
5. 1pawel123 23
6. caledor 22
7. haszyszkin 20
8. Baranekkpn 17
9. DawidCegla 16
10. Tele90 13

Zwycięstwo w meczu pucharowym!

• autor: Baranekkpn, 2015-08-11 11:51

W pierwszym oficjalnym spotkaniu naszego zespołu w I rundzie Pucharu Polski pokonaliśmy u siebie Start Sierakowice 4:1. W zakładce "ostatnie spotkanie" zapraszamy na krótką relację z tego spotkania.

Dnia 8 sierpnia podejmowaliśmy w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski Start Sierakowice. Okazaliśmy się być zespołem dużo lepszym wygrywając to spotkanie 4:1. Od początku spotkania to my narzuciliśmy swój styl gry i kontrolowaliśmy to spotkanie. Stwarzaliśmy także groźne sytuacje lecz brakowało nam skuteczności. Dobrą okazję z rzutu rożnego miał Mariusz Mijas lecz niestety przestrzelił. W 9 minucie zadaliśmy rywalom pierwszy cios. Po zamieszaniu podbramkowym najtrzeźwiejszy umysł zachował Marek Buchowski i strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości. Kolejne minuty to dalsza dobra gra w naszym wykonaniu co poskutkowało bramką na 2:0. Po faulu na Tomaszu Szczurku pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Paweł Barański. Po tym golu nasza gra troche przygasła i do przerwy to rywale częściej gościli na naszej połowie lecz nie stworzyli sobie oni żadnej klarownej sytuacji i wynik nie uległ zmian.

Od początku drugiej połowy to zaskakująco dobry początek gości, którzy ruszyli do odrabiania strat. Nasz zespół jakby trochę uspokojony wynikiem 2:0 cofnął się i nie grał już tak wysokim pressingiem jak w pierwszej części spotkania. Lecz po błędzie jednego z rywali w 60 minucie oko w oko z bramkarzem gości stanął Paweł Barański i pewnym strzałem zaliczył "dublet". Po tej bramce nasz zespół zaczął grać lepiej lecz niestety stracił gola. Po długiej piłce za naszych obrońców sytuacje sam na sam z Łukaszem Garbatem wykorzystał napastnik gości. W końcówce zadaliśmy ostatni cios po akcji Buchowski- Kujawa- Barański, którą wykończył ten pierwszy. Wygrana 4:1 cieszy i już zacieramy ręcę na pierwsze spotkanie ligowe, które rozegramy z zespołem Młodość Rudno na wyjeździe. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy na nasze mecze i dziękujemy, że jesteście z nami, ponieważ rozpiera nas duma gdy widzimy ile ludzi przychodzi na mecze naszego ukochanego klubu. Widać, że wszystkim potrzebna była reaktywacja naszego zespołu!

autor: ~Janek 2015-08-11 20:21:01

avatar Chyba Młodość II Rudno?

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pon.